Факультативний курс Unity Game Development в Університеті економіки і підприємництва

В університеті запроваджено додатковий факультативний курс для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення» Unity Game Development. По завершенню курсу студенти отримають відповідні сертифікати.

Unity — універсальний ігровий фреймвор для розробки 2D/3D ігор на платформи Windows, Linux, OS X, Android, iOS, PlayStation, Xbox, Nintendo, VR- та AR-пристрої.

Чому саме Unity?

На сьогоднішній день Unity – це найпопулярніший ігровий движок. Гра розроблена на Unity, легко портується майже на будь-яку платформу. Завдяки великій спільноті розробників існує безліч готових навчальних матеріалів, додаткових інструментів та ресурсів для максимально швидкого створення власних ігор. Майже кожна значима бібліотека плагінів для мобільних платформ (монетизація, аналітика тощо) надає готові адаптери для швидкої інтеграції в Unity.

Понад 50% всіх мобільних ігор розроблено саме на Unity. А у 2021 році, за версією звіту про глобальний ринок відеоігор від Newzoo, ця частка склала більше ніж 59%!

Хто такий Unity-розробник?

Unity-розробник – це здебільшого C#/.NET інженер-програміст, який володіє бібліотекою розробки та редактором Unity. Типові проблеми, які вирішують Unity-розробники різних спеціалізацій:

– програмування фізики та логіки переміщення об’єктів
– розробка та програш анімацій
– штучний інтелект
– візуальні спецефекти
– верстка UI/UX
– взаємодія та обмін даних з серверами
– інтеграція бібліотек сторонніх бібліотек
– програмування шейдерів
– режиссура кінематографічних сцен
– дизайн ігрових рівнів

Наскільки це складно?

Unity має дуже низький поріг входження і легко засвоюється. Процес програмування в ньому відбувається на мові С#, що дозволяє використати усі її переваги. Не зважаючи на велику кількість технологій, які може використовувати розробник, він не повинен знати все і одразу. При наявності навичок роботи з базовим функціоналом Unity можна легко засвоїти інші аспекти роботи з ним по необхідності.

Що дає цей курс?

Під час навчання ви дізнаєтесь, як розробляти рухомих анімованих персонажів, створювати спецефекти, програмувати штучний інтелект ворогів, надавати об’єктам фізику, верстати і програмувати інтерфейс користувача тощо.

По завершенню навчання, ви зможете реалізовувати ігрові механіки, створювати ігрові прототипи різного рівня складності, працювати у GameDev-компаніях та втілювати у життя власні ігрові продукти, в які зможуть грати мільйони людей в усьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *